Akcje "Zima w mieście" i "Lato w mieście"

 

Od wielu już lat w Klubie Kultury "Zachęta" organizowane są dla dzieci półkolonie  w okresie ferii zimowych i wakacji letnich. Wypoczynek z "Zachętą"  to naprawdę doskonały wybór. Wiemy, że każdy rodzic obawia się o bezpieczeństwo swojego dziecka, dlatego w czasie pobytu Państwa pociech w naszym Klubie zapewniamy  im fachową, wykwalifikowaną opiekę. Dzieciaki zawsze spędzają czas pod czujnym okiem opiekuna. Co równie ważne,  spędzony z nami czas to dla dziecka nie tylko alternatywa dla nudnego przedpołudnia przed telewizorem czy ekranem komputera. To także fajny sposób na nawiązywanie nowych kontaktów, poznawanie ciekawych miejsc czy zdobywanie nowych doświadczeń i wiadomości. To rozwijanie umiejętności fizycznych i umysłowych poprzez zabawy ruchowe i intelektualne. A wszystko to w przystępnej formie, dostosowanej do wieku dzieci. 

PODSTAWOWE INFORMACJE

  • Półkolonia organizowana jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat
  • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00
  • Uczestnicy mają zapewnione dwa posiłki dziennie oraz fachową opiekę pedagogiczną
  • W programie: wycieczki  krajoznawczo-turystyczne poza Kraków i po Krakowie; wyjścia na krytą pływalnię; warsztaty edukacyjne; zajęcia sportowo-rekreacyjne; gry i zabawy integracyjne; zajęcia i konkursy plastyczne oraz wiele innych ciekawych form spędzania wolnego czasu.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii na bieżący rok

oraz do obejrzenia galerii zdjęć z poprzednich półkolonii.